خدمات طراحی سایت:

طراحی سایت زارا وب با سالها تجربه در زمینه طراحی سایت با صدها نمونه کار در تمامی زمینه گروه های طراحی سایت در خدمت شما عزیزان می باشد. زارا وب با توجه به تجربه کاری و داشتن طراحانی خلاق در زمینه طراحی سایت توانسته پروژه های خود را با خلاقیتی بالا و مطابق با اصول برنامه نوسی روز دنیا و سئو و بهینه سازی آن رتبه خوبی در عرصه طراحی سایت داشته باشد.
زارا وب با توجه به نیاز شهرستان ها در زمینه طراحی سایت در نظر دارد تا با فرستادن مشاورانی متخصص از سوی شرکت به تمامی شهرها و شهرستان ها به صورت رایگان و ارائه نمونه کار های تخصصی شرکت به صاحبان مشاغل و همینطور تخفیفاتی ویژه به برخی از شهرها نام برده شده در ذیل جهت رضایت خاطر بیشتر شما عزیزان می باشد:
 
  • طراحی سایت در کرج
  • طراحی سایت در تهران
  • طراحی سایت در قزوین
  • طراحی سایت در شیراز
  • طراحی سایت در اصفهان

خدمات سئو سایت:

سئو سایت در گروه زارا وب با جدید ترین الگوریتم های سئو انجام میگیرد تا سایت های مشتریانمان همواره در رتبه های بالا در موتورهای جستجو قرار داشته باشند. بهینه سازی و سئو تخصصی در گروه زارا وب به معنی پشتیبانی کامل از برندینگ و تبدیل نام مشتریان به نامی آشنا است.


خدمات طراحی گرافیکی: 

گروه زارا وب با طراحی گرافیکی سایت ، لوگو و غیره جهت رضایت مندی مشتریان و امکان تهیه تمام موارد مورد نیاز مشتریان برای برندیگ ارائه میشود . برخی از خدمات طراحی گرافیکی را در زیر لیست کرده ایم.
  • طراحی جهت تبلیغات بر روی بند و پوستر
  • طراحی لوگو-آرم-جلد
  • گرافیک جهت صفحه آرایی سایت 
  • ..........

خدمات تولید محتوا:

همانطور که میدانید یکی از مهمترین عوامل در جذب کاربران ،نحوه بیان و ارائه درست مطالب به مخاطب می باشد. زارا وب با کارشناسانی متخصص در امر تولید محتوا در تمامی زمینه های کاری طبق اصول سئو و سرچ گوگل شما را در پیشه گرفتن از سایر رقبا خود یاری می دهد.


خدمات هاست و دامین:

هاست های با کیفیت بالا و قطعات جدید و بروز با پایداری کامل موجب میشود سایت های مشتریان زارا وب نسبت به رقبا امتیاز بیشتری از موتور های جستجو بگیرند.زارا وب میزبانی وب را با قیمتی مناسب و بالا ترین کیفیت و پشتیبانی قوی خدمت شما تقدیم می کند و سپس نام دامنه خود را به ثبت برسانید.کیفیت و قیمت هاست و دامین را اینجا مشاهده نمائید.


خدمات تبلیغات اینترنتی:

زارا وب با تبلیغات گسترده کسب کارتان در تمامی سایت های طرف قرار داد میتواند شما را از یک نام کوچک به یک برند شناخته شده تبدیل کند.با استفاده از خدمات تبلیغات اینترنتی، با خیالی آسوده شما را قدم به قدم تا رسیدن به موفقیت همراهی میکنیم.